ISAT Sualtı Teknolojileri
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2017 yılında kurulmuş İSAT Sualtı Teknolojileri (eski adıyla İSAT İzmir Sualtı Teknolojileri) firması tüm koşullarda deniz inşaatları ve dalgıçlık hizmetleri, kontrolörlük ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden bugüne, sayısız batık çıkarma, sualtı inşaatları, kontamine dalış operasyonları, irtifa dalışları, danışmanlık, kontrolörlük ve bilirkişi hizmetleri vermiştir.

Sürekli olarak gelişmeyi, geliştirmeyi, modern standartları takip etmeyi ve üstüne çıkmayı vizyonu haline getirmiştir. Hizmetlerini sağladığı bu zorlu alanlarda önce can güvenliğini sonrasında ise kaliteyi her zaman birinci önceliği olarak tutmayı misyonu haline getirmiştir.

Uzman kadrosu ve vizyoner kurucuları ile hizmet verdiği sektörlerde birlikte çalıştığı birçok firmanın doğru kararı vererek hedeflerine ulaşmakta seçtiği İSAT, kendi içinde de sürekli gelişen bu sualtı dünyasına uyum sağlamayı değil, yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmayı, tecrübelerden öğrenen değil, planlı hareket ederek ve araştırmacı ruhunu her zaman canlı tutarak doğru kararlarla hedefe tek seferde en kısa sürede ulaşma prensipleriyle hareket eder.

Deniz tuzundan kontamine kimyasallara, gemilerin tonlarca ağırlığından metrelerce derinliğin basınçlarına kadar her türlü zorlu koşulla mücadele etmeye üstün iradesiyle İSAT her zaman hazırdır. Eğer sizde vizyonunuzu hayata geçirmek için doğru kararı vermeye hazırsanız hemen iletişime geçin.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

Referanslar

tr_TRTurkish