ISAT Sualtı Teknolojileri
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Boru ve Kablo Hatları

İSAT Sualtı Teknolojileri, sualtı kablolarının döşenmesi, gömülmesi ve kurtarılması konularında kapsamlı deneyime sahiptir. Kablonun teslim alımından, sualtı kanallarının hazırlanmasına, kanalların içine gömülmesine, önceden belirlenmiş bir rotaya yerleştirilmesine ve kablonun korunmasına kadar birçok görevi sizin için yerine getiriyoruz. Hizmetlerimiz, fiber optik iletişim ve veri kablolarından, güç kablosu tesisatlarına ve çok daha fazlasını kapsamaktadır.

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak geniş bir endüstriyel ekipman yelpazesine ek olarak profesyonel bakım ve onarım gerektiren boru hatları, tüneller ve deşarj hatları projeleri için uzman dalgıç kadrosuna sahibiz.

 Oil and Gas / Petrol ve Gaz Platformları

İSAT Sualtı Teknolojileri, boru montajı ve demontajı, boru örtme – kapatma – kaldırma – mevkiye getirme, boruların Hydro-tight sıkılması, platform demontajı, boru girişi ve çıkışlarının kamera ile kontrolü, kablo hattı çekimleri ve platformlara özel çok daha fazla hizmet sunmaktadır.

Gemi İşleri

İSAT Sualtı Teknolojileri, çeşitli sualtı kurtarma operasyonlarında başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için tecrübeli ve nitelikli dalgıç ekibinin yanı sıra çok çeşitli ekipmanlara sahiptir. İlgili tarafların adımlardan haberdar olmasını sağlamak adına kurtarma operasyonunu başlatmadan önce bir kurtarma planı hazırlarız. Tüm kurtarma projelerinde bir batığın kaldırılması veya çıkarılması için en güvenli yolları profesyonelce değerlendirir ve kullanırız; böylece kurtarılan gemi ya da batığa, çevreye ve dalgıç ekibine zarar verme riskini en aza indiririz.

Sertifikalı kaynakçılarımızla civata atma ekleri veya sualtı ıslak kaynak yöntemleri ile her türlü anotu hızlı ve verimli bir şekilde değiştiriyor ve kuruyoruz. Yerel tedarikçilerle uzun süredir devam eden ilişkilere sahip olduğumuzdan kısa sürede birçok anotu tedarik ediyoruz.

İSAT Sualtı Teknolojileri, en son teknoloji ses ve canlı yayın video sistemleri ve kablolu ve kablosuz olarak iletişimle gerçek zamanlı olarak izlenebilecek ekipman ve yapıların detaylı incelemelerini gerçekleştirmektedir. Mevki gözetmeksizin, liman, klas, sigorta ve tesis sörveylerinde uzman kadrosuyla eksiksiz gerçekleştirecektir. Dalgıçlarımız, teftiş sırasında mühendis ve bakım personeli ile yakın olarak çalışmakta ve bileşenlere çeşitli açılardan bakılmasını sağlamaktadır.

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak batık ve enkazlarda bulunan yakıt, petrol türevi ürünleri deniz ve çevre kirliliğine sebebiyet vermeden, uygun ekip ve ekipmanla seçimiyle ortamdan arındırarak gereken müdahaleri gerçekleştiriyoruz.

Kontamine ve Kısıtlı Alan Dalışları

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak kontamine ortamlar için özel ekipmanlara ve eğitimli dalgıç ekibine sahibiz. Ekipmanımızla kimyasal kontamine ortamlarda çalışmaktayız. Kimyasal tanklar, kanalizasyon, biriktirme tankları, temizleyiciler, kirlenmiş ortamlar, mavi yeşil yosun içeren tatlı su, protozoon, bakteri veya virüs bulunan biyolojik olarak kirlenmiş sular ve karıştırma tanklarına varan birçok farklı durumda planlı ve güvenli operasyon hazırlığı ile kontamine dalış operasyonlarını gerçekleştirme kapasitesine sahibiz.

Deniz İnşaatı

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak, köprü ayakları muayneleri, referans kazık, taşıyıcı kazık, tesviye bloklama, anroşman, köprü ayakları kablolama işleri, iskele bakım onarımları denso kaplama, iskele anot değişimleri, iskele tamir ve ölçümü ve çok daha fazla hizmeti sunuyoruz.

Sualtı görüntüleme

İSAT Sualtı Teknolojileri, en son teknoloji ses ve canlı yayın video sistemleri ve kablolu ve kablosuz olarak iletişimle gerçek zamanlı olarak izlenebilecek ekipman ve yapıların detaylı incelemelerini gerçekleştirmektedir. Mevki gözetmeksizin, liman, klas, sigorta ve tesis sörveylerinde uzman kadrosuyla eksiksiz gerçekleştirecektir. Dalgıçlarımız, teftiş sırasında mühendis ve bakım personeli ile yakın olarak çalışmakta ve bileşenlere çeşitli açılardan bakılmasını sağlamaktadır.

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak outland kapalı devre sualtı görüntüleme sistemleri yanı sıra sisteme ve tesise özel çözümlerle projelerinizin gereklilikleri doğrultusunda hizmet sunma kapasitesine sahibiz.

Sualtı İşleri

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak sualtı kesim ve kaynak hizmetlerinin eksiksiz bir yelpazesini sunmaktayız. Gerekli kaynak hassaslığının sağlanacağını garanti ediyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve geniş ekipman kapasitemiz ile sualtı kesim ve kaynak işlerinde projenize özel çözümler sunuyoruz.

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak barajların; savak kapak sızdırmazlığı, kapak sistemi kontrolü, su alım ünitelerinin kontrolünü düşük görüş, soğuk su gibi zor şartlarda ve yüksek rakımlı mevkilerde irtifa dalışı gibi kombine koşullara sahip kompleks tüm operasyonları gerçekleştirmekteyiz.

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak açık deniz, kıyı, ve limanlarda bulunan şamandıra sistemlerinin montajında, de-montajında, tonoz, zincir ve şamandıra tedariğinde, sistem çapalarının kontrolünde ve görüntülenmesinde ring ve kilitlerin kontrolünü ve değişimini ve çok daha fazlasını uzman kadromuz ile gerçekleştirme kapasitesine sahibiz.

Danışmanlık ve Kontrolörlük

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak her türlü sualtı projeniz veya incelemeniz için uzun yılların tecrübesiyle oluşturduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizle, gemi ve deniz inşaat mühendislerimizle birlikte size yardımcı olmaya hazırız.

İSAT Sualtı Teknolojileri olarak, üçüncü taraf kontrolörlük hizmetleri, tesis denetimleri ve teftişleri gibi üçüncü taraf denetçilik hizmetleri sunma kapasitesine sahibiz. Projenizi bize vermek zorunda değilsiniz, ama projenizin gerçekleştirilmesini 3.taraf olarak İSAT’a kontrol ettirebilirsiniz. Sizin için gözümüzü dört açacağız.


tr_TRTurkish